Kara Sevda

Kara Sevda
KARA SEVDA

Kara Sevda’lılar için umutlu bekleyiş

16.02.2017 11:58 5.892

Kemal’in çocuk kaçırmaktan içeri atılması sonrasında Nihan işbirliği için Galip Kozcuoğlu ile iletişime geçer. Bu görüşme ise Nihan’a Ozan’ın ölümü ile ilgili bir ipucu yakalama fırsatı verir.

Emir; hapishanedeki ziyaretinde Deniz’in kendisine baba dediğini tekrar Kemal’e hatırlatarak ikili arasındaki tansiyonu bir kez daha yükseltirken, Nihan’ın gelmesi ile parmaklıklar ardına umut taşınır. Konu kızı Deniz olunca, Kemal’in kararlılığı artmıştır. Açılan babalık davası Kemal’in hapishaneden çıkış bileti olur.

Zeynep’le Kemal’in hapishane çıkışındaki konuşmasında iki kardeş birbirine yakınlaşır. Bu yakınlaşmanın iki kardeş arasında güven çemberinin tazelenmesine yardımcı olup olmayacağı izleyenler için merak konusu.

Yeni bir savaş

Emir ile Kemal daha güçlü sonuçları olabilecek bir savaşa hazırlanırken, kırmızının büyüsüne kapılan Nihan ve Kemal tüm kötülüklere rağmen, gelecek mutlu günlerle ilgili hayallere dalar.

Ozan’ın cinayeti ile ilgili eksik kısımlar yavaş yavaş tamamlanmaktadır. Her yeni bilgi Nihan ve Kemal’i adım adım Emir’e yaklaştırır. “Bundan sonra her ayrılık kavuşmak için” der Kemal artık onlar sadece 3 kişilik bir hayat kurmak isterler... Kavuşacakları günü iple çelen Kemal, ikili için ölümü göze aldıkları bu yeni savaş için kararlılığını gözler önüne serer.

Emir için yeni bir haber


Başarılı oyunculuğu ile hikayeyi gerçeklik sularında yüzdüren Kaan Urgancıoğlu, Emir ile annesinin geçmiş ile yüzleşme sahnesinde karakterin duygusal ağırlığını seyirciye hissettirmeyi başardı.

Kızı Deniz’i ve Nihan’ı kazanmak için her yola başvurmaya hazırlanan Emir’in tüm bunlar olurken Zeynep’ten duyması gereken bir haber daha vardır.

Kara Sevda, her Çarşamba 20.00’de Star’da.

Star TV