Kuzgun

Kuzgun
KUZGUN

Dila yaşayacak mı?

11.04.2019 11:42 2.098

‘Kuzgun’un yayınlanan 9. bölümü heyecan ve duygu dolu anlara sahne oldu. Kuzgun’la evlenen Dila’nın, Kudret’in isteği ile düğün yaptığı, Kuzgun ve Dila’nın Behram’dan icazet aldığı ve Bora’nın acımasız saldırı planında kurşunların hedefi olan Dila’nın yaralandığı bölümü, ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

SOSYAL MEDYADA ‘KUZGUN’ KONUŞULDU!

‘Kuzgun’, sosyal medyada #enbüyükzaafım etiketi ile uzun süre konuşuldu ve TT listesinin zirvelerinde yer aldı. Özellikle, Kuzgun’un Dila’yı gelinlikle gördüğü ilk an ve Kuzgun ile Kumru’nun sarıldıkları sahne sosyal medyada çok konuşuldu, ‘Kuzgun’ izleyicileri çok sayıda övgü ve beğeni mesajı attı.

YENİ BÖLÜMDE HEYECAN DAHA DA ARTIYOR!

Dila ölecek mi? Dila’yı kaybetmekle karşı karşıya olan Kuzgun ne yapacak ? Kuzgun ile Bora arasındaki savaşta bundan sonra neler yaşanacak? Kartal’a ne olacak? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 10. Bölümünde yanıt bulacak. 

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. 

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile 17 Nisan Çarşamba, saat 20.00’de Star’da!

Star TV