Kuzgun

ÇARŞAMBA 20.00
Kuzgun
KUZGUN

Kuzgun – Dila savaşı başlıyor!

28.03.2019 12:17 331

Star’da çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 7. bölümü de heyecan dolu anlara sahne oldu. Dila’nın gözaltına alınan babasını cezaevine girmekten kurtarmaya, Dila’nın attığı her adımı takip ettiren Kuzgun’un da tam tersine Rıfat’ı hapse attırmaya çabaladığı ve sonunda kazananın Kuzgun olduğu, Dila’nın babasını tutuklatanın Kuzgun olduğunu öğrenip, onunla yüzleştiği ve Dila’nın Rıfat’ın şirketinin başına geçip, Kuzgun’a üstü kapalı savaş açtığını ilan etiği bölümü, ekran başındakiler yine soluksuz izlediler.

İlk Sahneyi izlemek için TIKLAYIN!

 

“DİLA, BİZİM SENİNLE EVLENMEMİZ LAZIM!”

 

Kuzgun’a savaş ilan eden Dila’nın planı ne? Kuzgun – Dila savaşının kazananı kimolacak? Dila, Kuzgun’a olan aşkını kalbine gömebilecek mi? Dila, Kuzgun’a karşı Bora’yla birlikte hareket edecek mi? Meryem, Kartal ve Kumru’yu neler bekliyor? Soruları akılları kurcalarken, 8. Bölümden yayınlanan ilk sahnede Kuzgun’un Dila’ya ”Bizim senle evlenmemiz lazım!” demesiyle, olayların yönü değişti. ‘Kuzgun’un 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 8. Bölümünde heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak. 

 

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı‘ Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler gibi önemli isimler yer alıyor. ‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konualan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

 

Star TV