Kuzgun

ÇARŞAMBA 20.00
Kuzgun
KUZGUN

Kuzgun’da duygu dolu anlar yaşandı

21.02.2019 16:14 738

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 2. bölümü de duygu yüklü ve heyecan dolu anlara sahne oldu. 2. Bölümü ile izleyicilerden tam not olan ‘Kuzgun’; Total’de yüzde 5.05 rating ve yüzde 10.35 izlenme payı, A/B’de yüzde 4.95 rating ve yüzde 10.54 izlenme payı, ABC1’de de yüzde 5.25 rating ve yüzde 10.73 izlenme payı elde etti.

Kuzgun ve Meryem yıllar sonra ilk kez karşılaştı

Kuzgun ile Meryem yıllar sonra ilk kez karşılaştı ve yüz yüze geldi. Meryem, yıllardır hasretini çektiği evladını, ne kadar candan karşılasa, sarılıp, öpmeye çalışsa da, annesine öfkesi dinmeyen Kuzgun, bir o kadar soğuk ve mesafeli davrandı. Anne – oğulun karşılaşma anları ve yüzleşmeleri ise yürekleri dağladı.

Kuzgun - Meryem karşılaşma sahnesini izlemek için TIKLAYIN!

Dila, gözyaşlarına boğuldu…

Kuzgun’un geçmişini araştıran ve çocuklukta yaşadığı zorlukları öğrenen Dila’nın vicdan azabı daha da katmerlendi. Dila, Kuzgun’un böbreğinin çalındığını rapor eden emniyet kayıtlarını okuduğunda ise, hem kendi gözyaşlarına boğuldu, hem de ekran karşısındaki milyonlarca izleyiciye duygu dolu anlar yaşattı.

Dila, Kuzgun’un geçmişini öğrendiği sahneyi izlemek için TIKLAYIN!

Dila, Kuzgun’dan hesap sordu

Rıfat, Kuzgun’a kendisini ispat etmesi için kardeşi Kartal’ın tamirhanesini yakma görevini verdi. Kuzgun, içerisinde Kartal’ın da olduğu ama bunu bilmediği sırada tamirhaneyi ateşe verdi. Kartal’ı mutlak bir ölümden kurtaran ise Dila oldu. Dila, Kuzgun’a bu yaptığından ötürü çok sert bir tepkide bulundu. Kuzgun da aynı şiddette Dila’ya karşılık verdi. Kuzgun ve Dila’nın birbirlerine olan kızgınlıklarını haykırdıkları sahnede, aralarındaki tutku da seyircileri çok etkiledi. Sosyal medyada konuyla ilgili yüzlerce yorum yazıldı.

Dila- Kuzgun kavga sahnesini izlemek için TIKLAYIN!

3. BÖLÜMDE HEYECAN DAHA DA ARTIYOR

Kuzgun’la Kesik’I yan yana gören Dila’nın bundan sonraki tavrı ne olacak? Kuzgun’la annesi Meryem’in arasında neler yaşanacak? Kuzgun-Rıfat-Şeref çatışması nasıl bir seyir alacak? Kuzgun ve Dila’nın arasındaki mesafeler kısalacak mı? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 3. Bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak. 

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Dişta’ın üstlendiği, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı ‘Kuzgun’un, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor. 

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan dolu yeni bölümü ile 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

Star TV