Türk Malı Aile Komedisi

Türk Malı Aile Komedisi
TÜRK MALI AİLE KOMEDİSİ

Türk Malı Aile Komedisi İlk Bölümü İle Zirvenin Sahibi Oldu

29.05.2017 10:34 1.884

Türk Malı Aile Komedisi 3 kategoride de birinci olarak Pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

Reytinglerin Galibi

Türk Malı , tüm kişilerde yüzde 7,24 reyting, yüzde 17,54 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 7,83 reyting ve yüzde 19,80 izlenme payı ile Pazar gecesinin en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi reklamverenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 7,60 reyting ve yüzde 18,75 izlenme payı ile birinci oldu.

Süreç Film Ali Gündoğdu imzalı, senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Jale Atabey’in yer aldığı “Türk Malı Aile Komedisi”; güçlü oyuncu kadrosu ile dün gece kahkahanın adresi oldu.

Şafak Sezer, Hasibe Eren, Mehmet Ali Erbil, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül ve Buse Narcı’yı bir araya getiren Türk Malı’nın tekrar ekranlara gelmesi sosyal medyada büyük yankı buldu. Entrika ve dramdan sıkıldığını belirten izleyiciler “Efsane geri döndü” yorumları yaptı.

Şafak Sezer iki ayrı karakter ile karşımızda

“Yeter ya”, “İvit” gibi söylemleri ile Erman Kuzu olarak geçmiş dönemde hafızalarda yer eden Şafak Sezer, bu kez iki rol ile karşımızda. Erman Kuzu karakteri ile birlikte, Kuzu’nun kuzeni Eymen’e de hayat veren Sezer, başarılı oyunculuğu ile beğeni topladı. Kuzu karakterine bu sezonda da yeni karakterleri ve dillere pelesenk olarak yeni söylemleri ile birbirinden renkli karakterler eşlik ediyor.

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar Sümbül ailesinde bir araya geldi

Yıllar sonra karı kocayı canlandıran Erbil ve Kumbasar’ın sahnelerinde, ikilinin enerji dolu yüksek tempolu oyunculukları bölüme renk kattı. Sosyal medyada ikilinin sahnelerine ilgi büyüktü.

Hasibe Eren, Bakiye ile ekranlara döndü

Eymen Kuzu’nun evinde dadı olarak çalışan Bakiye rolüne hayat veren Hasibe Eren, karaktere kendisinden kattığı detaylar ve inandırıcı oyunculuğu ile seyircinin beğenisini topladı. Bakiye ile Erman Kuzu’nun karşı karşıya geldikleri sahnelerde ikilinin yeni bir aşka yelken açacağının sinyalleri verildi.

İlk bölümü ile çok beğenilen Türk Malı’nın 4 Haziran’da yayınlanacak yeni bölümü merakla bekleniyor.

 

Star TV