Ufak Tefek Cinayetler

SALI 20.00
Ufak Tefek Cinayetler
UFAK TEFEK CİNAYETLER

Gökçe Bahadır'dan sürpriz şarkı!

16.04.2018 13:26 2.707

Güzel oyuncu 'Medcezir'i Ufak Tefek Cinayetler' için seslendirdi!

Video için TIKLAYIN!

Star’da her Salı ekrana gelen, yayınladığı ilk günden itibaren izleyicinin büyük beğenisini kazanan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin Oya’sı Gökçe Bahadır, 25. Bölümde Levent Yüksel’in sevilen parçası 'Medcezir'i seslendirdi.

Oyunculuğunun yanı sıra buğulu sesi ile de büyük beğeni toplayan Gökçe Bahadır, dizide ilk kez şarkı söyleyerek Ufak Tefek Cinayetler izleyicisine büyük bir sürpriz yaptı.

Sözleri Sezen Aksu’ya, bestesi Levent Yüksel’e ait unutulmaz şarkı Medcezir’i seslendiren Bahadır, neden bu parçayı seçtiklerini ve heyecanını şu sözlerle dile getirdi:” Gerçekten çok heyecanlıyım. Bu dizideki ilk şarkım olacak. Üstelik herkesin bildiği ve sevdiği bir şarkıya farklı bir yorum oldu. Dizimizin müziklerini yapan Cem Öğet’in katkılarıyla tabi ki. Benim de çok sevdiğim bir Levent Yüksel şarkısı. Bu parçayı dizide Oya’nın 96 yılında lisede çaldığı saf temiz aşkı en iyi anlatan şarkılardan biri olduğu için seçtik. Ufak Tefek Cinayetler izleyicisine bizden hediye olsun umarım severler.”

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, 'Ufak Tefek Cinayetler' nefes kesen yeni bölümleri ile her Salı Star’da.

 

Star TV