4a6b806e-3a22-4de7-961d-97302f60f639.jpg?v=44161,4854875347
İrem Helvacıoğlu 'Seni Çok Bekledim'deki Rolünü Anlattı

İrem Helvacıoğlu 'Seni Çok Bekledim'deki Rolünü Anlattı

26.11.2020 11:39 491

Star’ın yeni dizisi, ‘Seni Çok Bekledim’ yakında seyircisi ile buluşacak. Dizide, ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu ‘Ayliz’ karakterini canlandıracak ve seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

 

Erzincan’dan Katar’a, Katar’dan İstanbul’a uzanan tutkulu bir aşk hikayesinin konu edileceği “Seni Çok Bekledim”in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini; Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’in yapımcılığını Skala Yapım ve Dnz Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturuyor. 

 

“AYLİZ, GÜÇLÜ BİR KARAKTER” 

 

‘Seni Çok Bekledim’de ‘Ayliz’ karakterini canlandıracak olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuğuyla da beğeni toplayacak. Ayliz’i ‘güçlü bir karakter’ olarak tanımlayan Helvacıoğlu; “Ayliz; kendini aşka kapatmış, sevilmeyi bilmeyen genç bir kadın.

Annesiyle olan farklı ilişkisi ve babasını hiç tanımamasıdan dolayı Ayliz’in aidiyet duygusu yok. En yakın arkadaşı Şebnem, (Sibel Şişman) kardeşi gibi. Onun dışındaki herkese mesafeli. Kalp kırmayan, naif duruşuyla güçlü bir kadın. Aşık olmak, biriyle ilişki kurmak onun için bir tabu ve bu yüzden kendi alanında kalmak ona güven hissi veriyor” dedi.

 

“HİÇBİR ŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR”

 

Diziyi izleyenlerin, hayallerine farklı bir açıdan bakacaklarını söyleyen Helvacıoğlu; “Hiçbir şey imkansız değildir. Diziyi izleyenler imkansız dedikleri hayallerine farklı bir açıdan bakacaklar. Yaşadığımız an, herhangi biri için önemsiz bir tesadüften ibaret olabilir ama diğeri için gerçekleşmesi gereken, ‘zamanını beklemiş’ mucizedir. Belki de bundan sonra izleyenler, kendi tesadüflerine daha farklı bakacaklar” şeklinde konuştu.

 

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da. 

 

Star TV