4711d3f1-cee6-47c4-be34-f4da4e7daef9.jpg?v=43390,5239134259
“Rubato ile Başka Şarkı” 2. Sezon İlk Bölümünde Yeni Nesil Müzisyenleri Ağırladı!

“Rubato ile Başka Şarkı” 2. Sezon İlk Bölümünde Yeni Nesil Müzisyenleri Ağırladı!

17.10.2018 12:29 159

Türkiye'nin usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan “Rubato ile Başka Şarkı" programı 2. sezonun ilk bölümüyle 20 Ekim Cumartesi 21:00’de Kral Pop TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Rubato, Ezgi Aktan, Eda Baba, Feride Hilal Akın, Tankurt Manas, Ufuk Beydemir, Tuğçe Kandemir, Eli Türkoğlu ve Emir Can İğrek gibi digital müzik platformlarında milyonlarca kişinin severek takip ettiği isimleri konuk ediyor.

Ezgi Aktan’dan “Unutmamalı”

Ezgi Aktan “Rubato ile Başkı Şarkı”da Tarkan’ın seslendirdiği 90’lı yıllara damgasını vuran “Unutmamalı” şarkısıyla programa renk katacak.

“Gözleri Aşka Gülen” Eda Baba

Zeki Müren, Nesrin Sipahi gibi Türk Musikisinin dev solistlerinin icra ettiği “Gözleri Aşka Gülen” isimli eseri programda seslendiren Eda Baba, farklı yorumu ile dikkat çekiyor...

Feride Hilal Akın’dan “Gülümse”

Müzisyen kimliğinin yanı sıra başarılı oyuncu kimliği ile milyonların beğenisini kazanan Feride Hilal Akın, “Rubato ile Başka Şarkı” programına “Gülümse” şarkısıyla duygusal bir atmosfer yaşattı. Program sırasında hayat hikayesine de değinen Feride Hilal Akın oyunculuğa nasıl adım attığını anlattı; Dizinin jenerik müziğini okumak için stüdyoya giren Akın, dizinin yönetmeni ile karşılaştı. Yönetmen Ersoy Gülen’nin kendisine dizinin karekteri olan “Şirin olmak ister misin?” sorusuyla oyunculuğa ilk adımı attı.

Tankurt Manas’dan “Dostum Dostum” türküsüne özel söz...

“Dostum Dostum” türküsünü seslendiren Rubato’ya, kendi tarzı ile eşlik eden Rap müzisyeni Tankurt Manas, türküye özel şarkı sözleriyle yorum yaparak büyük beğeni topladı. Türkü ile Rap müziğini başarılı bir şekilde harmanlayan Tankurt Manas, Rubato’dan da tam almayı başardı.

Tuğçe Kandemir ve Eli Türkoğlu...

Birlikte düet yaptıkları “Bu Benim Öyküm” isimli şarkıyla digital platformda adeta rekor kıran, Tuğçe Kandemir ve Eli Türkoğlu “Rubato ile Başka Şarkı” programında performansıyla da çok konuşulacak.

Programda, edebiyat öğretmeni eğitimi aldığını söyleyen ve sözlerini yazdığı “Bu Benim Öyküm” isimli şarkıyla hayatı değişen ve müzik kariyerine bir başlangıç yapan, Tuğçe Kandemir geceye “Akşam Güneş’i” şarkısıyla renk katacak.

Eli Türkoğlu geceye “Yorgun Yıllarım” şarkısıyla renk katarken, farklı yorumu ile büyük beğeni kazanıyor.

Yeni nesil müzisyenlerin konuk olduğu “Rubato ile Başka Şarkı” 20 Ekim Cumartesi 21.00’de Kral Pop TV ekranlarında.

Star TV