379eb5e0-09eb-45d4-8af8-6d46c5a2a2b4.jpg?v=44151,7800467245
'Seni Çok Bekledim' Oyuncuları Afiş Çekimi İçin Bir Araya Geldi

'Seni Çok Bekledim' Oyuncuları Afiş Çekimi İçin Bir Araya Geldi

16.11.2020 18:43 516

Star’ın yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi ‘Seni Çok Bekledim’in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Seyirci karşısına çıkmak için hazırlıklara devam eden oyuncular, Galataport’ta gerçekleşen afiş çekimi için bir araya geldi ve ilk kez birlikte görüntülendi.

‘Seni Çok Bekledim’ senaryosuyla olduğu kadar, oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek!

 

EŞSİZ MANZARADA POZ VERDİLER

 

‘Seni Çok Bekledim’ dizisi oyuncuları, Galataport’un eşsiz manzarasında gerçekleşen afiş çekimleri için bir araya geldi. Tüm oyuncuların ilk kez bir arada olduğu çekimde, dizinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu, şıklıklarıyla göz doldurdu. Tarihi yarımada ve eşsiz İstanbul manzarasıyla gerçekleşen çekimlerde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun uyumu da dikkate çekçi.

 

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

 

Skala Yapım ve Dnz Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şahin Altuğ yapıyor. Gerçek bir hayat hikayesini konu alan ‘Seni Çok Bekledim’in başrollerinde, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor. 

 

Sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla ‘Seni Çok Bekledim’ yakında Star’da. 

 

Star TV