55137b07-4c6b-4b72-a388-bf0b4e8358a6.jpg?v=44012,6358668634
Star TV'nin Yeni Dizisi, Büyük Sürprizle Geliyor!

Star TV'nin Yeni Dizisi, Büyük Sürprizle Geliyor!

30.06.2020 14:29 2.574

TUBA BÜYÜKÜSTÜN, İLK KEZ KENDİNİ OYNAYACAK!
Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizi, çok yakında yeni adı ve birbirinden sürpriz oyuncularıyla Star Tv’de başlıyor. Dizinin, ‘Ay Yapım’ imzalı Türkiye uyarlaması çok özel bir sürprizle seyirci karşısına çıkacak. Dünyanın her yerinden büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, dizinin ilk bölümünde kendi kimliğiyle konuk olacak.

BÜYÜK SÜRPRİZ!
Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan ‘Call My Agent’, dünya üzerinde izlenme rekorları kırıyor. Dizinin Türkiye uyarlaması ise şimdiden büyük merak konusu. Proje boyunca hikayeye konuk olacak ünlü isimlerden ilki; hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde geniş kitlelere hitap eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün, çekimlerin başlamasıyla birlikte sete çıkacak.

USTA OYUNCU KADROSU
Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı projenin yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi Türkiye’nin önde gelen oyuncularının yer aldığı dizi önümüzdeki günlerde çekimlere başlıyor. 

 

Star TV