1985afae-686a-4804-9890-da56e745b4bf.jpg?v=44014,6652440972
Star TV'nin Yeni Dizisine Sürpriz Oyuncu!

Star TV'nin Yeni Dizisine Sürpriz Oyuncu!

02.07.2020 15:37 642

SÜRPRİZLERLE DOLU OYUNCU KADROSU
Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran ‘Call My Agent’ isimli dizinin Türkiye uyarlaması çok yakında Star TV’de başlıyor. ‘Ay Yapım’ imzalı dizinin oyuncu kadrosuna ise sürpriz bir isim dahil oldu. Deniz Can Aktaş, dizide ‘Barış’ karakterini canlandıracak.

 

BÜYÜK SÜRPRİZ!
Ünlü oyuncular ve menajerlerinin dünyasını tüm açıklığıyla anlatan ‘Call My Agent’, dünya üzerinde izlenme rekorları kırıyor. Dizinin Türkiye uyarlaması ise şimdiden büyük merak konusu. Call My Agent’ın Türkiye uyarlamasına genç ve başarılı oyuncu Deniz Can Aktaş da katıldı. Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Bazen Tatlıdır, Nerdesin Birader, Avlu ve Aşk Ağlatır dizilerinde rol alan genç oyuncu Call My Agent uyarlamasında; ilk dizisi ile yıldızı parladıktan sonra şöhret ve gerçek hayat arasındaki dengeyi tutturmaya çabalayan ‘Barış’ karakterini oynayacak. 

 

USTA OYUNCU KADROSU
Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı projenin yönetmenliğini Ali Bilgin üstleniyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi Türkiye’nin önde gelen oyuncularının yer aldığı dizi önümüzdeki günlerde çekimlere başlıyor. 

Star TV