3eaddc3a-1821-4224-8858-dae2fb6b18ed.jpg?v=43076,5715754977
ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne Geri Sayım Başladı

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne Geri Sayım Başladı

07.12.2017 12:33 227

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle gerçekleşen ve yılbaşı döneminin ilgiyle takip edilen etkinliklerinden olan “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” için geri sayım başladı. Her yıl heyecanla beklenen ve geleneksel hale gelen etkinlik bu yıl 14-15-16 Aralık tarihlerinde Axess, Wings ve Turkcell Platinum ana sponsorluğunda, Galerie Lafayette’in co-sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

Ziyaretçi sayılarında rekor artışların olduğu “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” yoğun istek üzerine bu yıl 3 gün sürecek. Beşincisi düzenlenen etkinlik yine ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü markaları ve Türk markalarını ağırlayacak.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde ZUBİZU’ya özel yüzde 10 indirim ayrıcalığına ek olarak Axess ve Wings sahipleri özel yüzde 10 indirime sahip olacaklar.

Alışveriş ve Eğlence Bir Arada
Ziyaretçiler bir yandan yeni yıl alışverişleri yaparken bir yandan da etkinlik boyunca devam edecek DJ performansı ve birçok sürprizle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayacaklar.

3 gün boyunca menüsündeki lezzetleri konuklar ile buluşturacak olan Fenix, etkinliğin ikinci gününde (15 Aralık) düzenleyeceği Happy Hour ile alışverişine mola vermek isteyen ziyaretçilere keyifli bir akşam yaşatacak.

Etkinlik süresince Monochrome ve Mezzaluna menüsündeki dünya lezzetlerini katılımcılar ile buluştururken, Radyo Voyage etkinlikte 3 gün boyunca yayın yapacak. Yüzlerce markanın katılımı ile yılın en renkli alışveriş günlerinin gerçekleşeceği ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne giriş ücretsizdir. 

 

Star TV