Tülin Şahin ile Moda

Tülin Şahin ile Moda
TÜLİN ŞAHİN İLE MODA

Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yürüyüşü yaptı.

04.08.2014 10:35 3.290

Dünyaca ünlü Soprano Emma Shapplin söyledi, Tülin Şahin catwalk yürüyüşü yaptı.

Geçtiğimiz gün ülkemizde konser veren, dünyanın en iyi sopranolarından Emma Shapplin, ünlü topmodel Tülin Şahin'in Star’da yayınlanan 'Tülin Şahin'le moda' programına konuk oldu. 

Şahin, sohbetine şu şekilde başladı; “Çok sevilen 'spente le stelle' aryasını sen herhalde 1 milyon kez söylemişsindir. Peki Emma, biliyor muydun haute couture ve mücevher defilelerinde bu arya çok sık kullanılır ve ben de herhalde 1 milyon kez senin bu aryan eşliğinde yürümüşümdür” diye espri yapınca , Emma Shapplin o meşhur aryasını canlı okudu ve ünlü topmodel de catwalk yürüyüşünü yaptı. Tülin Şahin catwalk yürüyüşünü tamamladıktan sonra Emma'ya ve kameraya şunları söyledi; “Çok sevdiğim, beğendiğim bir sanatçısın. İnan hiç aklıma gelmezdi böyle bir şey. 'Spente le stelle' en sevdiğim aryalardan biridir. Defilelerde çaldığında, zaten yürürken insanı çok duygulandırıyor bu arya. Ama şimdi burda canlı canlı senin söylemen gerçekten tarif edilemez bir duygu. Hayatım boyunca unutamadığım anılarımdan biri olacak. Ne büyük bir onur” diyerek teşekkür ederken, Emma Shapplin ise bu onur bana ait, ben teşekkür ederim dedi. 

Emma Shapplin sohbetini, her Pazar saat 14.00'de Star’da yayınlanan 'Tülin Şahin'le Moda' da, Eylül'de yeni sezonda izlemek mümkün olacak... 

 

Star TV