Ada Masalı’nda Tüm Sırlar Açığa Çıkıyor

Poyraz, Haziran’ın en başından beri kendisinden sakladığı gerçeği öğreniyor.
Giriş Tarihi : 29.07.2021 - 17:19
Güncelleme Tarihi : 29.07.2021 - 17:19
Ada Masalı’nda Tüm Sırlar Açığa Çıkıyor

Star’ın sevilen dizisi ‘Ada Masalı’nın Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümünden merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; tüm sırlar açığa çıkarken, Poyraz ise Haziran’ın en başından beri kendisinden sakladığı gerçeği öğreniyor.

Hikayesi ve büyülü ada atmosferiyle seyirciyi ekran başına kilitleyen ‘Ada Masalı’nın yeni bölümünden bir tanıtım yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda; aralarında duygusal anlamda bir şey olmasını istemediğini söyleyen Haziran’ı bir anda öpen Poyraz, bundan sonra işlerin değişeceğinin de mesajını veriyor. Hikayenin başından bu yana Haziran’ın Poyraz’dan sakladığı sırrı ise İdil ortaya çıkarıyor. 

Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini, Özgür Sevimli’nin ise yönetmenliğini üstlendiği Ada Masalı’nın senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Beril Pozam, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz, Mesut Özkeçeci, Bensu Begoviç ve Bedia Ener eşlik ediyor. 

Tanıtım Linki;

https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/fragmanlar/7-bolum-fragman

‘Ada Masalı’, yeni bölümüyle Salı günü saat 20.00’de Star’da!