'Ada Masalı'nın Yeni Tanıtımı Yayınlandı

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımı yayınlandı.
Giriş Tarihi : 03.06.2021 - 09:32
Güncelleme Tarihi : 03.06.2021 - 09:32
'Ada Masalı'nın Yeni Tanıtımı Yayınlandı

‘ADA MASALI’NIN YENİ TANITIMI YAYINLANDI

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’, izleyenleri hem romantik hikayesi hem de büyülü ada atmosferiyle etkileyecek.

Yaz akşamları seyirciyi televizyonlarının başından alıp büyülü bir ada atmosferine götürecek olan Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanan tanıtımında, şehir hayatını seven ‘Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da âşık olamam’ diyen Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile arazisini satmaya ikna etmeye geldiği doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın (Alp Navruz) hikayesine dair ipuçları veriliyor.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Başrollerinde; Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimler birlikte yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken senaryosunu ise Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. 

Tanıtım için;

https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/fragmanlar/2-tanitim

‘Ada Masalı’, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı günü saat 20.00’de Star’da…