Aliye’den Haziran ve Poyraz Aşkına Veto!

‘Ada Masalı’nın dün akşam yayınlanan 7. bölümünün ardından yeni bir ön izleme sahnesi yayınlandı.
Giriş Tarihi : 04.08.2021 - 11:53
Güncelleme Tarihi : 04.08.2021 - 11:53
Aliye’den Haziran ve Poyraz Aşkına Veto!

Star’ın sevilen dizisi ‘Ada Masalı’nın dün akşam yayınlanan 7. bölümünün ardından yeni bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Yayınlanan ön izlemede; Zeynep ve Aliye büyük bir kavgaya tutuşurken, Aliye ise yaşadığı müddetçe Haziran ve Poyraz arasında hiçbir şey olamayacağının altını çiziyor.

Hikayesi ve büyülü ada atmosferiyle seyirciyi ekran başına kilitleyen ‘Ada Masalı’nın yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Haziran’ın büyük sırrının ortaya çıkmasının ardından Poyraz başta olmak üzere adalıların Haziran’a karşı tavrının nasıl değişeceği merakla beklenirken dizinin yeni bölümünden ön izleme sahnesinde; Haziran ve Poyraz, kavga eden Zeynep ve Aliye’yi ayırmaya çalışırken Aliye, Haziran ve Poyraz’ın ilişki yaşamasına müsaade etmeyeceğini söylüyor. 

Ali Bilgin’in genel yönetmenliğini, Özgür Sevimli’nin ise yönetmenliğini üstlendiği Ada Masalı’nın senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak imzası taşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a Nihan Büyükağaç, İpek Tenolcay, Bülent Çolak, Beril Pozam, Cem Anıl Kenar, Rami Narin, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Özge Demirtel, İlkay Akdağlı, Can Kahraman, Eylül Ersöz, Mesut Özkeçeci, Bensu Begoviç ve Bedia Ener eşlik ediyor. 

Ön izleme için;

https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/ekstralar/8-bolum-on-izleme 

‘Ada Masalı’, yeni bölümüyle Salı günü saat 20.00’de Star’da!