Haziran ve Poyraz'ın Ortaklığı Bitiyor

Ada Masalı’nın 4. bölümünden yeni tanıtım ekranlara geldi.
Giriş Tarihi : 02.07.2021 - 16:19
Güncelleme Tarihi : 02.07.2021 - 16:19
Haziran ve Poyraz'ın Ortaklığı Bitiyor

Star’ın yeni dizisi ‘Ada Masalı’nın yeni tanıtımı seyirciyle buluştu. Tanıtımda; Haziran’ın (Ayça Ayşin Turan) Poyraz’la (Alp Navruz) ortaklığını bitirdikleri ve adadan ayrılacağı haberi hızla yayılıyor. Birçok kişi bu duruma üzülürken İdil (Beril Pozam), çok mutlu oluyor.

Seyircinin içini ısıtan romantik hikayesiyle beğeniyle izlenen ‘Ada Masalı’nın 4. bölümünden yeni tanıtım ekranlara geldi. Haziran ve Poyraz’ın ortaklıklarının sona erdiği ve Haziran’ın adayı terk edeceği haberi adaya bomba gibi düşüyor. İdil, bu durumdan çok mutlu olurken adada herkes Haziran’a ne kadar alıştığının farkına varıyor. Poyraz ise bunu inkar ediyor. Haziran gitmek konusunda ikilemde kalırken Poyraz, Haziran’ın kalması için sebebi olmadığına kendisini inandırıyor. Haziran’ın adadan ayrılıp ayrılmayacağı ve Poyraz’ın bu duruma tepkisiz kalıp kalmayacağı ise şimdilik gizemini koruyor. Öte yandan Biricik (Özge Demirtel), ailesinin adaya kardeşini göndermesiyle yıkılırken, Melisa (Merve Nur Bengi) bu duruma anlam veremiyor.

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un paylaştığı ‘Ada Masalı’nın oyuncu kadrosunda; İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener buluşuyor. Ali Bilgin yönetmenliğindeki dizinin senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleminden çıkıyor. 

Tanıtım Linki;

https://www.startv.com.tr/dizi/ada-masali/fragmanlar/4-bolum-fragman

‘Ada Masalı’, yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00’de Star’da!