Salı akşamlarının sahibi 'Anne'!

Salı günlerinin sahibi belli oldu
Giriş Tarihi : 09.11.2016 - 10:57
Güncelleme Tarihi : 09.11.2016 - 10:57
Salı akşamlarının sahibi 'Anne'!

Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve sergilediği başarılı oyunculukla tüm Türkiye’nin kalbine taht kuran çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın paylaştığı “Anne”, Star TV’de üçüncü bölümüyle ekrana geldi.  

Salı günlerinin sahibi belli oldu

Dizinin üçüncü bölümü AB, Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen yapım oldu.

Anne, AB izleyici kitlesinde 10.81 reyting ve %25.85 izlenme payı; Tüm Kişiler’de 10.78 reyting ve %25.31 izlenme payı ve 20+ABC1’de 11.95 reyting ve %26.45 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinci oldu.

Anne Türkiye’yi yine ekrana kilitledi

Anne, bir annenin kızı için neleri feda edebileceğinin, neleri göze alabileceğinin vurgulandığı üçüncü bölümüyle yine tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi.

Cansu Dere’nin hayat verdiği Zeynep karakteri ile Vahide Perçin’in canlandırdığı, onu beş yaşındayken terk annesi Gönül arasında geçen dramatik diyaloglar izleyiciye yine duygusal anlar yaşattı.  

Çocuk oyuncu Beren Gökyıldız sergilediği başarılı oyunculuğuyla yine göz doldururken Gonca Vuslateri’nin dramatik sahneleri de büyük beğeni topladı.

Dizi ilerleyen bölümlerde kaderleri kesişen derin karakterler üzerinden annelik duygusunu, anneliğin anlamını ve anne –çocuk ilişkisini hayatın içinden hikayelerle irdelemeye devam edecek.

Zeynep ve Turna’nın büyük merakla takip edilen hikayesinde, ilerleyen bölümlerde pek çok macera ve sürprize daha tanıklık edeceğiz.

3. bölümde neler yaşandı?

Zeynep ve Turna’nın aniden eve gelişleri Güneş ailesinde dengeleri sarsar. Zeynep Turna için en güvenli yerin ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen, Cahide’nin torunu hakkında bitmeyen soruları yüzünden kendini gittikçe köşeye sıkışmış hisseder. Zeynep gerçeği ailesine açıklamakla Turna’yı alıp başka bir yere gitmek arasında kararsız kalır…

Bandırma’da Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz, Şule’den cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule, Cengiz’in istediğini yapmazsa onu da kaybetme ihtimaliyle yüz yüze kalır. Cengiz ve Melek arasında seçim yapmak zorunda kalan Şule’nin aklı iyice karışır…

Turna, her şeyin yoluna girdiğini ve mutlu bir aileye kavuştuğunu düşünürken, geçmişini bilen biriyle karşılaşır. Turna onu Melek olmadığına ikna etmek için elinden geleni yapsa da, bu karşılaşma bütün huzurunu kaçırır.

Ali’nin Zeynep hakkında öğrendikleri onu büyük sırra bir adım daha yaklaştırır. Ali öğrendiklerini saklamasına karşılık, yaptığı teklifle, Zeynep’in dünyasını alt üst eder…

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF Yapım’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği; senaryosunu Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan’ın kaleme aldığı 'Anne' her Salı 20.00’de Star’da.