Dolunay

PAZAR 20.00
Dolunay
DOLUNAY

Dolunay zirvede!

12.07.2017 10:48 3.048

Dolunay, Yüksek İzlenme Oranları İle Tablodaki Yerini Korudu ve Zirvenin Sahibi Oldu.

Dizi, ikinci bölümüyle AB, TOTAL ve 20+ABC1 kategorilerinde izlenme oranlarını geçen haftaya göre yükselterek bu hafta da birinci oldu.

Dolunay ikinci bölümü ile, Tüm Kişiler kategorisinde 6,51 izlenme oranı ve 22,26 izlenme payı, AB kategorisinde 5,55 izlenme oranı ve 21,76 izlenme payı ve 20+ABC1 Kategorisinde 6,13 izlenme oranı ve 22,43 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu.

Dizi, özet ve tekrarı ile de ilk 100 sıralamasında aldığı yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekti.

Dolunay’dan sosyal sorumluluk mesajları 

Nazlı ( Özge Gürel) ile Deniz’in ( Hakan Kurtaş) bu bölümde barınaklara yaptığı yardım ile sahipsiz hayvanların ihtiyaçlarına dikkat çekmesi sosyal medya üzerinden de beğeni topladı. 

Bulut, Nazlı ile Ferit’i bir araya getiriyor

Nazlı’nın evden ayrılışı Ferit’in aklını karıştırmış olsa da Bulut’un ailesinin kazada vefat etmesi ikiliyi tekrar bir araya getirecek.

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül, Irmak Ünal, Mert Yavuzcan eşlik ediyor.

Star TV