Erkenci Kuş'a Rakip Yok!

Yayınlandığı ilk günden beri yüksek reyting oranları ile sezonun en çok konuşulan dizisi olan Erkenci Kuş bu hafta da gecenin en çok izlenen dizisi oldu.
Giriş Tarihi : 29.08.2018 - 10:43
Güncelleme Tarihi : 29.08.2018 - 10:43
Erkenci Kuş'a Rakip Yok!

TÜM KATEGORİLERDE BİRİNCİ; ERKENCİ KUŞ
Yayınlandığı ilk günden beri yüksek reyting oranları ile sezonun en çok konuşulan dizisi olan Erkenci Kuş bu hafta da gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

Erkenci Kuş, ekrana gelen 9.bölümüyle; Tüm Kişiler kategorisinde 8,68 izlenme oranı ve 28,48 izlenme payı, AB kategorisinde 8,07 izlenme oranı ve 28,37 izlenme payı ile 20+ABC1’de 8,64 izlenme oranı ve 28,03 izlenme payıyla en çok izlenen yapım oldu.

Dizinin özet bölümü de tüm kategorilerde ikinci sırada yer aldı.
Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaristliğini ise Ayşe Kutlu’nun üstlendiği, Erkenci Kuş'un kadrosunda Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı da yer alıyor.

9.Bölüm Konusu:
Sanem, Can’a “Gitme” demek istediğinde kapıyı Polen açtı. Sanem şokta. Yurt dışındaki “eski” sevgilisinin Can’ın evinde ne işi var? Sanem, Polen’in nasıl biri olduğunu merak ederken Polen de Can’ın etkilendiği kadının kim olduğunu bulmaya çalışıyor...

Ajansta Remide Hanım’ın yeni mağazası için hazırlıklar tam gaz devam ederken ekip kendini türk kahvesi ve fal çılgınlığına kaptırıyor.

Emre’nin “Ağırdan alalım.” dediği Aylin, Fikr-i Harika’nın işlerine taş koymaktan geri durmuyor.

Nihat ve Muzo, kendi dükkanlarını Mevkıbe ve Aysun’a kaptırınca, bütün enerjilerini Osman’ın kasabında vegan köfte imalatına verdi. Peki onca köfteyi kim yiyecek?

Sanem “Albatros’unu” bulduğunu sandığında Can ne yapacak? Sanem, Polen'i; Can da sahte Albatros'u kıskandıkça işler çığrından çıkacak elbette...