Kağıt Ev

Kağıt Ev
KAĞIT EV

'Kağıt Ev'in İlk Tanıtımı Yayınlandı

27.03.2021 09:10 788

Star’da yayınlanacak olan yeni dizi ‘Kağıt Ev’in merak uyandıran ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın yer aldığı dizi, seyircisini ekran başına kilitleyecek.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor. 

SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE

Yakında seyirci ile buluşacak olan ‘Kağıt Ev’, sürükleyici senaryosuyla herkesi ekran başına kilitleyecek. Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur), büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

‘Kağıt Ev’ sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yakında Star’da…

Tanıtım için;

https://www.startv.com.tr/dizi/kagit-ev/fragmanlar/tanitim

KAĞIT EV - KÜNYE

Yönetmen: Şenol Sönmez

Yapımcı: Saner Ayar

Yapım: O3 Medya

Oyuncular: Erdal Beşikçioğlu (Cihan), Nur Fettahoğlu (Aylin), Tuvana Türkay (Azra), Nihal Koldaş (Gülsüm), Can Nergis (Bülent), Helin Kandemir (Cemre), Nejat Uygur (Mert), Bülent Gültekin (Çetin), Yaşar Üzer (Halil), Bulut Teker (Melisa), Tuğçe Aykut (İnci)

 

Star TV