Menajerimi Ara'Dicle' ve 'Barış'ın Aşkı Seyirciyi Hayran Bıraktı!

Giriş Tarihi : 14.09.2020 - 15:31
Güncelleme Tarihi : 14.09.2020 - 15:31
'Dicle' ve 'Barış'ın Aşkı Seyirciyi Hayran Bıraktı!

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’, ilgi çekici hikayesi ve zengin kadrosuyla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizide Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın canlandırdığı ‘Dicle’ ile ‘Barış’ın aşkları seyirciden tam not aldı.

 

Dizide, menajer asistanı ‘Dicle’ ve ilk dizisiyle büyük popülerlik yakalamış ‘Barış’ın arasındaki naif etkileşim, izleyicinin beğenisini topladı. İkilinin arasındaki oyunculuk performansları ise dikkat çekti.

 

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun dört menajere hayat verdiği ‘Menajerimi Ara’ dizisinde, Ahsen Eroğlu İstanbul’a gelip kendi ayaklarının üstünde durmaya çalışan ve kimsenin varlığından haberdar olmadığı babasına kendini ispat etmek isteyen ‘Dicle’ye can verirken, Deniz Can Aktaş ise ilk dizisiyle yıldızı parlayan ve bir anda popüler olan ‘Barış’ karakterini canlandırıyor. Başarılı oyuncular; Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın performansları izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

 

Her bölüm ünlü bir oyuncunun kendi kimliğiyle hikayeye konuk olacağı, ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alırken, Ali Bilgin ise yönetmen koltuğunda oturuyor.

 

‘Menajerimi Ara’ her salı saat 20.00’de Star’da…