Menajerimi AraDicle ve Barış'ın İlişkisi Ortaya Çıkıyor

Giriş Tarihi : 11.02.2021 - 12:13
Güncelleme Tarihi : 11.02.2021 - 12:13
Dicle ve Barış'ın İlişkisi Ortaya Çıkıyor

MENAJERİMİ ARA’DA SERDAR ORTAÇ SÜRPRİZİ

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın Pazar günü ekrana gelecek 25. Bölümününden yeni bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Ego Ajans çalışanları Sevgililer Günü’nü ‘Yalnızlar Partisi’ ile kutlarken, Dicle ve Barış ajanstakilerden ilişkilerini saklamayı sürdürüyor. Sürprizlerle dolu yeni bölümün konuğu ise sevilen şarkıcı Serdar Ortaç oluyor.

‘Menajerimi Ara’nın 14 Şubat Pazar günü ekranlara gelecek olan yeni bölümünden tanıtım yayınlandı. Yeni bölümde Dicle ve Barış, ilk kez beraber Sevgililer Günü geçirecek olmanın heyecanını yaşarken, ikili birbirlerini romantik sürprizleriyle şaşırtıyor. Jülide’yle arası bozulan Çınar, menajerliğini yaptığı ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’la dertleşirken, Feris ve Serkan cephesinde ise yaşanan hayal kırıklıklarının etkileri devam ediyor. Beren’in gerçek niyetinden habersiz olan Peride, Sevgililer Günü için onun parti planına ortak oluyor. Serdar Ortaç’ın ‘Dansöz’ şarkısına dansözlerin eşlik ettiği partied, Dicle ve Barış’ın öpüştükleri fotoğrafın barkovizyona yansıtılması bomba etkisi yaratıyor.

‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken, oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor.

Tanıtım İçin;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/25-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’ her Pazar saat 20.00’de, Star’da…