Menajerimi Ara'Ego Ajans, Gülben Ergen İçin Seferber Oluyor'

Giriş Tarihi : 28.01.2021 - 10:03
Güncelleme Tarihi : 28.01.2021 - 10:03
'Ego Ajans, Gülben Ergen İçin Seferber Oluyor'

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın Pazar günü ekrana gelecek 23. Bölümününden ilk tanıtım yayınlandı. Ünlü yıldız Gülben Ergen’in konuk olduğu bölümde Ego Ajans’ın tüm çalışanları, Ergen’in yoğun programıyla baş edebilmek için büyük çaba sarf edecek.  

Bugüne kadar ağırladığı yıldız isimlerle çok konuşulan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin  yeni bölüm konuğu Gülben Ergen. Ünlü sanatçının yer aldığı bölümden yayınlanan yeni tanıtımda Ego Ajans menajerlerini ve asistanlarını çok yoğun bir hafta bekliyor. Yeni şarkısı ‘Seni Kırmışlar’ın tanıtım süreci, ev hayatı, çocukların okulu, pilates dersleri derken Gülben Ergen’in programı çıkmaza giriyor. Serkan’dan yardım isteyen Ergen, Ego Ajans’la toplantı yapmaya geliyor. Sanatçının yoğun programına yetişebilmek için olağanüstü çaba gösteren Dicle, Gülin ve Emrah’ı epey zorlu anlar bekliyor! 

‘Menajerimi Ara’nın yönetmenliğini Ali Bilgin üstlenirken, senaryosunu Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenirken, oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimler yer alıyor.

Tanıtım İçin;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/23-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’ her Pazar saat 20.00’de, Star’da…