Menajerimi AraEgo Ajans'ta Yeni Dönem Başlıyor

Giriş Tarihi : 30.12.2020 - 10:52
Güncelleme Tarihi : 30.12.2020 - 10:52
Ego Ajans'ta Yeni Dönem Başlıyor

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 19.bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı. Dizinin yeni tanıtımında; Ego Ajans’ın yılbaşı partisinde romantik anlar yaşayan Dicle ve Barış birbirlerine karşı olan hislerini ajanstakilere fark ettirmemek için büyük çaba harcarken, Serkan’ın Ego Ajans’ı satın alması ajansta bomba etkisi yaratıyor. Bölümün sürpriz konuklarından Tuğba Çom Makar’ın yaşadığı estetik krizi ise izleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak.

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden heyecan dolu yeni bir tanıtım yayınlandı. Tanıtımda; yılbaşı partisindeki yakınlaşmalarını ajanstakilerden saklamak isteyen Dicle ve Barış, kendilerini yeni bir maceranın içinde bulurken Kıraç, Serkan’ın ajansı satın aldığı haberiyle deliye dönüyor. Peride, Kıraç ve Serkan’ın arasındaki rekabetin ve Serkan’ın yeni hamlesinin kişisel bir sebepten kaynaklandığını düşünürken, Kıraç’a geçmişte Serkan’a ne yaptığını soruyor. Bununla beraber, Serkan’ın ajansın yeni sahibi olmasıyla koyduğu kurallar ve koştuğu şartlar, menajerler için zorlu ve yeni bir dönemin habercisi oluyor. 

Yeni bölümün konuk isimlerinden Tuğba Çom Makar’ın estetik kararı ona büyük bir mağduriyet yaşatırken, Makar çözümü menajeri Çınar’ı aramakta buluyor. Heyecanın zirveye taşınacağı bölümde Feris’in Dicle ve Kıraç’ın önceden tanıştığını öğrenmesi, Feris ve Dicle’yi bir kez daha karşı karşıya getiriyor.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Tanıtım için;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/19-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Star’da!