Menajerimi Ara'Menajerimi Ara' Herkesi Ekran Başına Kilitledi

Giriş Tarihi : 11.01.2021 - 10:32
Güncelleme Tarihi : 11.01.2021 - 10:32
'Menajerimi Ara' Herkesi Ekran Başına Kilitledi

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’, dün akşam yayınlanan 20.bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. AB kategorisinde en çok izlenen dizi olan ‘Menajerimi Ara’, yeni bölüm tanıtımıyla da büyük merak uyandırdı. 

Star’ın sevilen dizisi Menajerimi Ara, dün akşam yayınlanan 20. bölümüyle; AB’de 5,42 izlenme oranı, 11,63 izlenme payı ile 100 program arasında en çok izlenen ‘dizi’ oldu.

ÖNİZLEME SAHNESİ MERAK UYANDIRDI

Bölümün hemen ardından yayınlanan 21. bölüm önizleme sahnesinde ise; Barış’ın başına gelen görünmez kaza onun kolundan yaralanarak hastaneye kaldırılmasına sebep olurken, Dicle panikle Barış’ın yanına geliyor. Dicle’nin Barış’ın iyi olduğunu gördükten sonra ikilinin arasında yaşananlarsa izleyenlerin yüzünde tatlı bir tebessüm yaratıyor.  

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI

‘Menajerimi Ara’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı.  Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#babamiçin’ etiketiyle binlerce yorum yapan seyirci, dizinin nabzını saniye saniye tuttu.

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Yeni bölüm ön izleme için;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/21-bolum-on-izleme 

‘Menajerimi Ara’ her Pazar saat 20.00’de, Star’da…