Menajerimi Ara'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümünde Barış'ı Bekleyen Tehlike

Giriş Tarihi : 21.01.2021 - 10:52
Güncelleme Tarihi : 21.01.2021 - 10:52
'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümünde Barış'ı Bekleyen Tehlike

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 22. bölümünden heyecanlı bir tanıtım yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde; üst üste başına gelen şüpheli olayların ardından evinin bahçesinde gizlice birinin dolaştığını gören Barış, soluğu karakolda alıyor. Uzun süredir Peride’nin ajansa yeteri kadar katkıda bulunamadığını düşünen Serkan, bu durum değişmediği takdirde Peride’yle yollarını ayırma kararı alıyor. 

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’ heyecanlı bir bölümle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin bu hafta yayınlanacak 22. bölümüne ait  tanıtımında; Serkan uzun süredir yeni bir oyuncuyla anlaşmayan ve mevcut oyuncularıyla da ajansa katkıda bulunamayan Peride’nin işine son verme kararı alıyor. Ajanstakiler ise Peride için seferberlik ilan ederek, ona hissettirmeden Serkan’ı kararından döndürecek bir plan yapıyorlar. 

Bununla beraber Barış ve Dicle, Barış’ın evinin bahçesinde şüpheli biri olduğunu fark edip peşine düşüyorlar. Daha önce sette başına gelen kazanın ve arabasının hidrolik borusunun kesilmesinin ardından bahçesinde gizemli birinin dolaşmasının artık tesadüf olmadığını anlayan Barış, karakolda bu kişiden şikayetçi oluyor.  

Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Tanıtım Linki;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/22-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Star’da!