Menajerimi AraOyuncu Kadrosuna Çok Özel Bir İsim Dahil Oldu!

Giriş Tarihi : 16.03.2021 - 10:20
Güncelleme Tarihi : 16.03.2021 - 10:20
Oyuncu Kadrosuna Çok Özel Bir İsim Dahil Oldu!

Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Daha önce de birçok projede yer alan ünlü oyuncu Özge Borak, dizinin 30’uncu bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Ceyda’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Yayınlanan yeni bölüm ön izleme sahnesinde; Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle kadroya dahil olduğu dizide Serkan (Serhat Teoman), Ceyda’ya Ego Ajans’a ortak olma teklifinde bulunuyor. 

Pazar akşamlarının sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’dan yeni bölüm ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. Özge Borak’ın ‘Ceyda’ karakteriyle dizinin kadrosuna katılması ses getirirken yayınlanan ön izleme sahnesi, yeni bölüme ve ‘Ceyda’ karakterine dair heyecanı artırdı. Dizinin yeni bölümünde Serkan, Ego Ajans’ta birçok sırrın patlak vermesinin ardından Ceyda’ya ajans ortaklığı teklif ediyor. Serkan’ın ajanstakileri göndermek konusundaki kararlılığı dikkat çekerken, Ceyda’nın bu teklif karşısındaki tavrının ne olacağı ve ajanstakileri neyin beklediği ise merak konusu oluyor.

SEÇKİN OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Özge Borak, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.

Fragman İçin;

https://www.startv.com.tr/dizi/menajerimi-ara/fragmanlar/30-bolum-fragman

‘Menajerimi Ara’ her pazar saat 20:00’de Star’da!