Sefirin Kızı

PAZARTESİ 20:00
Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Babasız büyüyen kız çocuklarının sesi oldu!

24.03.2020 11:27 2.424

Yapımına O3 Medya ve NGM’’nin birlikte imza attığı Star Tv’nin beğeniyle izlenen dizisi ‘Sefirin Kızı’nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde duygu dolu bir sahne, herkesi ekran başına kilitledi. Bu sahne öyle bir sahneydi ki; babasız büyüyen kız çocuklarının sesi oldu.

BABA SEVGİSİNİ BU SAHNE İLE VURGULADI!
Yayınlandığı günden beri seyircisini ekran başına kilitleyen ‘Sefirin Kızı’nda Sancar ve Nare arasındaki bir dialog sahnesi, herkese duygu dolu anlar yaşattı. Dün akşam yayınlanan 14’ncü bölümde; Sancar’ı Akın’dan intikam almaktan vazgeçirmeye çalışan Nare, kızlarının da kendisi gibi baba sevgisinden yoksun büyümesini istemediğini söyledi. ‘Bütün babasız kuşlar gibi ipsiz bir uçurtmayım’ diyen Nare, Sancar’ı intikam almaktan vazgeçirmek için elinden geleni yaptı. 

GÖZYAŞLARI SEL OLDU!
Nare’nin, Sancar’ı intikam hislerinden arındırmak için kurduğu cümleler duygu dolu anlar yaşattı. Babasız büyümenin zorluğunu anlatan Nare; “Benim babam elimi bir kez bile tutmadı. Bütün babasız kızlar gibi ipsiz bir uçurmaydım. Ağaçsız bir yaprak… Elimiz tutulmaz biz babasız kızların. Köksüz yetim yapraklarız. Rüzgarda uçar kayboluruz.” cümleleriyle babasız büyüyen kızların sesi oldu.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
“Sefirin Kızı”; Nare’yi Neslihan Atagül Doğulu, Engin Akyürek ise yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu’nu canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazkan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer), Beren Gençalp (Melek) gibi isimler yer alıyor. 

 

Star TV