Sefirin Kızı

PAZARTESİ 20:00
Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Sefirin Kızı gecenin en çok konuşulan dizisi oldu!

17.12.2019 12:29 3.167

İlk bölümüyle ekrana gelen Sefirin Kızı, hem aldığı yüksek reyting rakamları, hem de sosyal medya paylaşımları ile dünya ve Türkiye gündemine damga vurdu.

SEFİRİN KIZI, SOSYAL MEDYADA EN FAZLA KONUŞULAN DİZİ OLDU.
Sefirin Kızı, Star ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sezonun en merak edilen, kadrosu ve hikayesiyle başlamadan gündem olan dizi, AB, TOTAL VE 20+ABC1 hedef kitlede aldığı yüksek izlenme oranlarıyla reyting listesine başarılı bir giriş yaptı. Dizi, kısa sürede sosyal medyanın da en çok konuşulan başlıkları arasına girdi.

#sefirinkızı hashtag’inin yanında ayrıca dizi oyuncuları; Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu da en çok konuşulanlar listesine girdi ve gece boyunca etkileşim aldı.

Twitter’da, dünya ve Türkiye gündeminin ilk sıralarında yer alan ve binlerce mesajın atıldığı dizide Engin Akyürek (Sancar) ve Neslihan Atagül Doğulu’yu (Nare) ekranda görmeyi özlediklerini paylaşan izleyiciler ikilinin uyumunu ve oyunculuk performansını çok beğendi.

Dizide verilen mesajlar da alkış aldı.
Dizide Nare’nin kızı Melek’e verdiği “Hangi durumda olursan ol, istemediğin bir şeyle karşılaştığında ‘Hayır’ diyebilmelisin! Özgür olmak demek; istediğin her şeyi yapmak değildir, istemediğin hiçbir şeyi yapmamaktır.” Mesajı izleyenler tarafından övgüyle bahsedildi. 

 

Star TV