Sefirin Kızı

PAZARTESİ 20.00
Sefirin Kızı
SEFİRİN KIZI

Zirvenin Sahibi; Sefirin Kızı!

11.02.2020 11:11 390

SEFİRİN KIZI, TÜM KATEGORİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU!
SEFİRİN KIZI, İZLEYENLERİ EKRANA KİLİTLEDİ.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı, dün akşamın en çok izlenen dizisi oldu.

Dizi, tüm kişiler izleyici kitlesinde 9,54 izlenme oranı, 20,2 izlenme payı ile ilk sırada yer alırken, 20+ABC1’de 9,60 izlenme oranı, 19,50 izlenme payı ile AB izleyici kitlesinde 8,24 izlenme oranı ve 18,61 izlenme payı alarak gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

“Bana niye mektup yazmadın?”
Sancar, Nare’nin Melek’i de alıp gittiğini öğrendiğinde deliye döner. Onu tek yaralayan kızının yokluğu değildir. Sefirin kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terketmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz’e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar.

Akın’ın kendi vebası olduğuna inanan ve bu mikrobun başkalarına bulaşmasına izin vermemek için onu peşine takan Nare, planında başarılı olur. Akın çok geçmeden Nare’nin Barselona’da olduğunu öğrenir. Polis tarafından arandığı için, sahte pasaport alıp Barselona’ya gitmenin yollarını arar.

Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı Sefirin Kızı’nda; Engin Akyürek; ‘Sancar Efe’ karakterine, Neslihan Atagül Doğulu ise ‘Sefirin Kızı Nare’ karakterine hayat veriyor.

Sefirin Kızı, her Pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Star TV