Sol Yanım'Sol Yanım' Yeni Gününde Star'da

Giriş Tarihi : 24.01.2021 - 11:26
Güncelleme Tarihi : 24.01.2021 - 11:26
'Sol Yanım'  Yeni Gününde Star'da

Star’ın sevilen dizisi ‘Sol Yanım’, artık çarşamba günleri  izleyicisi ile buluşmaya devam edecek. Sol Yanım’ın Çarşamba günü ekrana gelecek olan 9. bölümünden özel bir tanıtım yayınlandı. 

SERRA VE SELİM ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR!

 Star’da yayınlanan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği ‘Sol Yanım’, artık Çarşamba günleri ekrana gelecek. Sol Yanım’ın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımında, Serra ve Selim arasındaki soğuk rüzgar damga vuruyor. Yeni bölümde, üzerlerine oynanan tüm oyunlardan galip gelen Serra ve Selim aşkı, Asena’nın tuzağına takılıyor! Kutlusay Malikanesi’ndeki yemek mükemmel geçerken, Biricik’in saatinin Serra’nın çantasından çıkması herkesi şaşırttı. Şoke eden bu gelişme, yeni bölümde Serra ve Selim arasında soğuk rüzgarlar estirecek!

SELİM, İLİŞKİSİNİ KURTARABİLECEK Mİ?

Serra’yı en çok Selim’in onu sorgulaması ve ona hırsız muamelesi yapması üzerken; Selim, hatasını anlayıp Serra’ya kendini affettirmeye çalışsa da ilişkilerinin geri dönülmesi zor bir noktada olduğunu fark ediyor.  İlişkileri bitme noktasına gelen Serra ve Selim’in zor sınavı, seyirciyi oldukça etkileyecek. Serra kendini aklayabilecek mi? Selim, ilişkisini kurtarmayı başarabilecek mi? Serra ve Selim’in ayrılığına, Burak ve Biricik nasıl tepki verecek?

Tanıtım Linki;

https://www.startv.com.tr/dizi/sol-yanim/fragmanlar/9-bolum-fragman

‘Sol Yanım’ yeni bölümüyle 27 Ocak Çarşamba saat 20:00’de Star’da…