Söz

PAZARTESİ 20.00
Söz
SÖZ

Milyonlar Söz'ü zirveye taşıdı!

14.11.2017 10:29 443

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘SÖZ,’ Star TV’de ekrana gelen 21. Bölümüyle reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 11,12 izlenme oranı %26,12 izlenme payı, AB kategorisinde 8,65 izlenme oranı, %21,24 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 9,56 izlenme oranı %21,63 izlenme payı alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

'SÖZ', hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı.
#SözVerince hashtag’i ile ekrana gelen ‘SÖZ’ sosyal medya platformu Twitter’ın Trend Topics (TT) listesinde gecenin en çok konuşulan projesi oldu. 

Dizi, şaşırtıcı finali ile çok konuşuldu!
Ahmet Kartal’ın kaçırılmasıyla büyük bir şok yaşayan Fatma, Bahar ve Güler’in desteğiyle ayakta durmaya çalışırken, kendine gelen Eylem, terörist kadını yakalamak üzere peşine düşer.


Ahmet Kartal’ı bulmak için kadının izini süren Tim, uzun bir takibe girer. Bilmeden karısını vuran Hafız’ı çok zor bir sınav bekliyor.

 “SÖZ” her Pazartesi 20.00’de Star’da.

Star TV