Söz

Söz
SÖZ

Tolga Sarıtaş, Emmy’e Gidiyor...

15.11.2018 10:49 4.734

Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş, ‘Emmy Ödülleri’ töreni için Amerika’ya gidiyor…

Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş, Star’da ekrana gelen ‘SÖZ’ dizisindeki performansıyla ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında aday gösterildiği ‘46.Uluslararası Emmy Ödülleri’ için Cuma günü Amerika’ya uçuyor…

Final Töreni 19 Kasım'da New York'ta
'SÖZ' dizisindeki başarılı performansıyla Türkiye'de birçok ödüle layık görülen Tolga Sarıtaş, bu kez ülkemizi uluslararası platformda temsil edecek. Sarıtaş, ‘Amerikan Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi' tarafından her yıl en iyi televizyon yapımlarının belirlendiği Emmy’nin New York’ta gerçekleşecek final törenine katılacak. 20 ülkeden, 11 farklı kategorinin yer aldığı 46. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Tolga Sarıtaş, 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında, Brezilya’dan Julio Andrade, Kanada’da Billy Campbell ve Danimarka’dan Lars Mikkelsen ile yarışacak. 46. Uluslararası Emmy Ödül Töreni, 19 Kasım’da New York’ta bulunan Hilton Otel’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Zeki ve Karizmatik Komutan
Emmy’nin resmi sosyal medya hesaplarından ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında yarışan Tolga Sarıtaş ile ilgili olarak ‘Tims& B Production tarafından hayata geçirilen SÖZ’de Yavuz, iyi bir asker ve lider. Zeka ve karizma ile tüm takımın saygısını kazandı. Bir terörist saldırısında nişanlısını kaybettiği için hayatının aşk bölümünü kapattığı halde, hayat ona yeniden mutluluğu bulma ve travmatik geçmişini aşması için ikinci bir şans verecek’ paylaşımı yapıldı.

Star TV