Dada 11. Bölüm

Eğlencenin kralı, Okan Bayülgen’in sunduğu Dada Dandinista ile her cumartesi Star’da.

11. bölümüyle ekrana gelecek program, Cumartesi gecesini evde geçirenlere eğlenceli dakikalar yaşatırken, Okan Bayülgen’in konuklarıyla yaptığı keyifli muhabbet Pazar sabahının erken saatlerine kadar devam ediyor. Canlı yayın sürprizleriyle dolu olan Dada Dandinista’da, birbirinden ünlü konuklar, canlı sahne şovları, diziler-filmler-şarkılar-türküler ve çılgın yarışmalar var.

Okan Bayülgen’in meşhur Medya Arkası, Sosyal medyada deprem etkisi yaratan En Acıtıcı Bölüm, Konukların mazisini deşen Geçmişini Silemezsin ve daha bir dolu eğlence Dada Dandinista’da…

Her bölümü %100 canlı ve çok heyecanlı talk show, Dada Dandinista’yı kaçırmayın, Pazar sabahına mutlu uyanın!

Programın bu haftaki konukları;

Bu cuma günü vizyona girmiş olan ‘Mazlum Kuzey' filmi oyuncuları Önder Açıkbaş, Turan Selçuk Yerlikaya, Seçil Buket Akıncı ve renkli şarkıcı Dilber Ay; 'Kuru Sıkı' tiyatro oyununun oyuncuları Gökçe Bahadır, Beyti Engin, Bülent Alkış ve Selen Uçar; ‘Beyaz Futbol’ programından Ahmet Çakar, Ertem Şener, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Duymaz; 'Bu Tarz Benim' programı yarışmacılarından Ezgi Baylar, Ayşegül Melisa Doğan ve Gizem Güler.

Yayın Günü: 17 Ocak  Cumartesi
Yayın Saati: 23.15