Gelin Duymasın 3. Haftanın Finali

İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Danimarka, Norveç, İrlanda, İsveç, Almanya, Rusya gibi birçok ülkede izlenme rekoru kıran, Amerika'da ise bu sezon ünlü televizyoncu Oprah Winfrey'in yapımcılığıyla ekrana gelen Gelin Duymasın, hafta içi her gün Star'da.

Evlenmek isteyen genç çiftlerin katıldığı yarışma programında damat 15.000 TL ile gelinin haberi olmadan tüm hazırlıkları planlayıp, 1 hafta içinde düğünü yapıyor.

''Gelin Duymasın''nın bu haftaki çifti İstanbul'dan Neziha Demirörs ile Hüseyin Boğazkaya. Beş yıl önce birbirlerine bir iş seyahati sırasında tanışan çift, programın ilk bölümünde tanışma hikayelerini anlatacaklar.

Nasıl tanıştılar, evlenmeye ne zaman karar verdiler, üstesinden geldikleri zorluklar neler? Neşeli çift, tüm yaşadıklarını bütün içtenlikleri ile anlatacaklar.

Ayrılmalarının ardından Neziha, otelde 10 gün boyunca heyecan içinde beklerken, Hüseyin sevdiği kadının düğün hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalara başlayacak. İlk işi düğün yerini tutup, davetiyeleri ve nikah şekerlerini seçmek oluyor. Tüm bunları yaparken Neziha'nın zevklerini de unutmaması gerekiyor.