İbo Show‘İbo Show’, yeni sezona bomba gibi bir bölümle başlıyor.

Giriş Tarihi : 10.02.2022 - 19:05
Güncelleme Tarihi : 10.02.2022 - 19:05
‘İbo Show’, yeni sezona bomba gibi bir bölümle başlıyor.

ŞAFAK SEZER VE ORYANTAL DİDEM ‘İBO SHOW’ KADROSUNDA!

Star ekranlarının vazgeçilmez eğlence programı ‘İbo Show’, yeni sezona bomba gibi bir bölümle başlıyor. Yayınlandığı günden beri müziğin ve eğlencenin tek adresi olan ‘İbo Show’, büyük bir sürprizle seyirci karşısına çıkıyor. Ünlü komedyen Şafak Sezer ve danslarıyla milyonları kendine hayran bırakan Oryantal Didem artık ‘İbo Show’ kadrosunda! ‘İbo Show’, 13 Şubat Pazar günü saat 20.00’de başlıyor.

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlanacağı ‘İbo Show’, yeni sezona sürprizlerle başlıyor. İlk bölüm tanıtımıyla da büyük merak uyandıran ‘İbo Show’; kahkaha, müzik ve eğlenceyi bir arada yaşatacak. 


İLK BÖLÜM KONUKLARIYLA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATACAK

Yeni sezonun ilk konukları ise; Polat Alemdar olarak tanınan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata dönen sevilen sanatçı Hakan Taşıyan, Halk ozanımız Aşık Mahzuni Şerif'in torunu Yiğit Mahzuni, şarkıları dinlenme rekorları kıran Melek Mosso, programın yeni sezon kadrosunda her hafta yer alacak olan renkli esprileriyle Şafak Sezer ve çok özel danslarıyla Oryantal Didem. 


ÖLÜMDEN DÖNEN HAKAN TAŞIYAN CANLI PERFORMANSLARIYLA İBO SHOW'DA

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle günlerce yoğun bakımda tedavi gördükten sonra hayata yeniden dönen Hakan Taşıyan canlı performansıyla ‘İbo Show’un yeni sezonuna damga vuracak. Samimi itiraflarda bulunacak olan Taşıyan, duygu dolu anlar yaşatacak. 


KURTLAR VADİSİ’NİN POLAT ALEMDAR’I İBO SHOW’DA!

Yıllardır ekranlara ara veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, İbo Show'da hayranlarının karşısına çıkacak. Söyleyeceği türkü performanslarıyla damga vuracak olan Şaşmaz, merak edilen tüm soruları İbo Show’da yanıtlayacak. 


HALK OZANI AŞIK MAHZUNİ'NİN TORUNU YİĞİT MAHZUNİ DUYGUSAL ANLAR YAŞATACAK

7 yaşında dedesine yazdığı besteyle İbo Show'a katılan Yiğit Mahzuni, yıllar sonra Tatlıses'in karşısında canlı performanslarıyla yeniden çıkıyor.  Nostalji görüntüleriyle ve söyledikleriyle duygu dolu anlar yaşatacak olan Yiğit Mahzuni, herkesi ekran başına kilitleyecek. 


MELEK MOSSO İBO SHOW’DA 

Söylediği şarkılarla, müzik uygulamaları ve radyolarda dinlenme rekorları kıran Melek Mosso, hikayesini samimi itiraflarla İbrahim Tatlıses'e anlatacak. İmparatorla düet yapacak olan Melek Mosso, keyif dolu anlar yaşatacak.

‘İbo Show’, yeni sezon ilk bölümüyle 13 Şubat Pazar, saat 20.00’de Star’da...