Melek 18. Bölüm


Melek Baykal'ın samimi ve neşeli sunumu ile ekranda olacak programın sağlık bölümünde Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, moda ve güzellik köşesini top model Tülin Şahin, özel haberleri, kadın hikayeleri ve anne çocuk ilişkileri ile Mehtap Erel, hobi köşesinde Gülen Turan, mutfakta ödüllü aşçı Ferhat Bora, ekolojik yaşam ve faydalı bilgileri ile Zeynep Çelen hafta içi her sabah Star'da olacak.

Sağlık deyince akla ilk gelen isimlerden Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, programda her gün bir konuyu ele alacak. İzleyicilerin sorularının da yanıtlanacağı bölümde Müftüoğlu Hayatın senin elinde diyerek kişilerin biyolojik yaşam sürecini hesaplayacak. Bu köşenin konukları arasında ünlü isimler de yer alacak.

Moda ve güzellik tüyoları Tülin Şahin'den
Tülin Şahin, sokaklara çıkacak ve karşılaştığı herhangi bir kişiyi; bu kişi bir manav olabilir bir kuyumcu, bir mağaza çalışanı veya sokakta yürüyen bir vatandaş, ikna ederek baştan yaratacak.

Güzel model stüdyoda kadınlara güzellik sırları, bakım maskeleri, sağlıklı yaşam hakkında bilgiler verecek. Yaptığımız işe göre nasıl giyinmeliyiz , saçımız nasıl olmalı, nasıl makyaj yapmalıyız gibi önemli güzellik sırlarını adım adım uygulamalı olarak gösterecek.

İlişkiler ve kadın hikayeleri ile Mehtap Erel
Gazeteci yazar Mehtap Erel programda kadın erkek ilişkileri, boşanma, tüp bebek sahibi olmak, kardeş kıskançlığı, ebevyn ilişkileri gibi konuları ele alacak.

Gülen Turan'dan eski eşyaları yeniden değerlendirme yöntemleri...
Gülen Turan, programda kadınların eskiyen eşyalarını çöpe atmak yerine, yenileyerek çok daha kullanılır ve estetik hale getirmenin yollarını anlatacak.

Ödüllü aşçı Ferhat Bora'dan yemek tarifleri
Ferhat Bora programda Türk mutfağının unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerini tekrar hatırlatacak ve herkesin evinde kolaylıkla yapacağı tariflerle yeni tadlar oluşturacak.

Zeynep Çelen'den doğal yaşam rehberi
Organik yaşam, doğal ürünler, sağlıklı sebzeler, baharatlar, doğayı nasıl koruruzun dışında çevremizde ne tür değişimler oluyor, dünya kirliliği için neler yapabiliriz gibi konularda izleyiciyi bilinçlendirecek.

Yayın Günü: Hafta içi her gün
Yayın Saati: 10.00