Nergis Zamanı 1. Bölüm

Programın ilk bölüm konuğu; sevilen oyuncu Mert Fırat

Nergis Kumbasar, dopdolu bir programla ekranlara dönüyor...

Star’da,  hafta içi her gün ekrana gelecek program; sağlıktan, çocuk bakımına, doğru alışverişten, yemek tariflerine kadar  kadınlara yönelik tüm konuları ele alacak, moda ve son trendleri, izleyiciyle paylaşacak.

“Nergis Zamanı”nın ilk konuğu;  Mert Fırat olacak.

Star’ın salı akşamlarının sevilen dizisi “Ufak Tefek Cinayetler”de Serhan Aksak karakterine hayat veren oyuncu ilk kez bir kadın programına konuk olacak.

Mert Fırat, rol aldığı dizisi “Ufak Tefek Cinayetler” ve kendisine ait olan sosyal sorumluluk projesi “İhtiyaç Haritası”nı programda anlatacak.

Programın sağlık köşesinde Uzman Doktor Ayça Kaya olacak. Uzmanımız gaz ve şişkinlikle ilgili çok önemli bilgileri paylaşacak. Uzman Kaya, gaz ve şişkinlik sorunu yaşayan kişilerin evde kolaylıkla hazırlayabilecekleri tarifleri de verecek.

Yeni ayda izleyenleri neler bekliyor? Astrolog Şenay Devi’den burç yorumları, MasterChef Özlem Mekik’ten çok özel tarifler ve pazar alışverişinin püf noktaları... Hepsi ve daha fazlası Nergis Kumbasar’ın sunacağı “Nergis Zamanı” ile hafta içi her gün saat 12:45’te Star’da.