Anneler ile Kızları 13. Bölüm


BAŞROLLERİNİ EBRU ÖZKAN, FERİDE ÇETİN VE LEVENT ÜZÜMCÜ'NÜN PAYLAŞTIĞI, ANNELER İLE KIZLARI DUYGU YÜKLÜ BİR BÖLÜM İLE EKRANLARDA OLACAK

Gülizar töre kanunlarından kaçabilecek mi? Hasret kaldığı oğluna kavuşmanın bedeli ne olacak? Defne nasıl karar verecek? Tüm sorular Pazartesi akşamı Star TV'de yanıt bulacak.

Hiç beklemediği bir anda Ömer'i karşısında gören Gülizar için yeni kararlar alma zamanıdır. Ömer, Gülizar ve Gülcan'la birlikte İstanbul'dan uzaklara gitme planları yapar. Gülizar ise Malatya'ya doğru yola çıkar ve amacı ne olursa olsun gidip Yusuf'u almaktır.

Gülizar'ın Malatya'ya gittiğini öğrenen Ömer hiç düşünmeden peşine takılır. Ancak bu yolculuk bir süre sonra onları başka yönlere savuracaktır. Gülizar'ın ölüme gidişini eli kolu bağlı izlemekten başka bir şey gelmez Ömer'in elinden.
Gülizar'ın tehlikenin tam ortasında kaldığını öğrenen Defne ise zor bir karar almak zorundadır. Ya Gülizar'ı orada kaderine terk edecek ya da peşinden gidecek.
Gülizar aylar sonra Yusuf'una kavuşur. Ancak bu kavuşmanın, bir ömür sürecek ayrılığın başlangıcı olacağını bilmiyordur anne-oğul.

Yayın Tarihi : 14 Kasım Pazartesi
Yayın Saati : 20:00