Anneler ile Kızları 8.Bölüm


Defne ve Gülizar, kızlarıyla birlikte, yeni evlerinde, yeni hayatlarına sıkıca tutunmaya çalışırlar. Ancak işleri bir türlü yolunda gitmez. Yağmur bu evde yaşamayı kabul etmiştir ama hayatındaki başka değişiklikleri o kadar kolay benimsemeyecektir. Sacit, torununun bu sıkıntılarını fark ettiğinde, onu Defne'nin elinden alabilmek için her yolu deneyecektir.
Sacit ve Ersan bir yandan da velayet davası için hazırlıklarını sürdürürler. Ersan'ın tuttuğu bir adam, adım adım Defne ve Kerem'i takip eder. Defne ve Kerem arasında bir ilişki olduğundan iyice emin olan Çağla'nın ziyareti, Sacit'in eline önemli bir koz verecektir.
Aşiretin adamlarının kendisinin ve Gülizar'ın peşinde olduğunu öğrenen Ömer, son hamlesini yapar. Gülizar'ı iyice kafaya takan Hamdi ise Ersan'dan Gülizar'ın yeni adresini almaya gider. Ömer, ya Gülizar'ı alıp Malatya'ya dönecek ya da birlikte ölüme yürüyeceklerdir
Malatya'da Yusuf'u Gülizar ile konuşturmak için fırsat kollayan Selvi, Seher ve Emine'nin müdahaleleriyle karşılaşır. Bu duruma kızan Yusuf, Seher ve Emine'yi cezalandırmak için tehlikeli bir yol seçer.
Defne, Sacit'in kirli oyunlarına engel olabilecek mi? Gülizar ve Ömer'i bekleyen tehlike ne? Selvi, bütün engellemelere rağmen, Yusuf'u annesiyle buluşturmanın bir yolunu bulacak mı?


Yayın Tarihi: 10 Ekim Pazartesi
Yayın Saati: 22:00