“Annemizi Saklarken”in Afişi Yayınlandı

‘Annemizi Saklarken’’in merakla beklenen afişi yayınlandı.
Giriş Tarihi : 26.11.2021 - 10:28
Güncelleme Tarihi : 26.11.2021 - 10:28
“Annemizi Saklarken”in Afişi Yayınlandı

Star’ın yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’’in merakla beklenen afişi yayınlandı.  Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesi ile yakında başlayacak olan ‘Annemizi Saklarken’in başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir yer alıyor.

Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği “Annemizi Saklarken”, yakında Star ekranında izleyici ile buluşacak. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı ‘Annemizi Saklarken’in afişi büyük merak uyandırdı.  Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

‘Annemizi Saklarken’in yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak  gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor. 

“Annemizi Saklarken”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da…