“Annemizi Saklarken”in İlk Tanıtımı Yayınlandı

Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir’in yer aldığı ‘Annemizi Saklarken’’in ilk tanıtımı seyirci ile buluştu.
Giriş Tarihi : 03.11.2021 - 09:28
Güncelleme Tarihi : 03.11.2021 - 09:28
“Annemizi Saklarken”in İlk Tanıtımı Yayınlandı

Star’ın yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesi ile yakında başlıyor. Başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir’in yer aldığı ‘Annemizi Saklarken’’in ilk tanıtımı seyirci ile buluştu. Sosyal medyada da ses getirirken tanıtım merak uyandırdı.

Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği “Annemizi Saklarken”, yakında Star ekranında izleyici ile buluşacak. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı ‘Annemizi Saklarken’in ilk tanıtımı yayınlandı. Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’, herkesi ekran başına kilitleyecek.

‘Annemizi Saklarken’in yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak  gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor. 

MERAK UYANDIRAN HİKAYE

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

“Annemizi Saklarken”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da…