Babil

CUMA 20:00
Babil
BABİL

Babil, En Çok İzlenen Dizi Oldu!

28.03.2020 11:06 1.014

DÜN AKŞAM ONUNCU BÖLÜMÜYLE İZLEYİCİ İLE BULUŞAN BABİL, “AB” HEDEF KİTLESİNDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU. 

 

Babil’in yeni bölümü, ‘AB’ kategorisinde; %7,83 izlenme oranı ve %14,54 izlenme payıyla 100 program arasından en çok izlenen dizi oldu. 

 

KAYBETME KORKUSU…
İrfan’ın ani boşanma kararını anlamaya çalışan Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla savrulur. Kudret’in geçmişine hakim olmak istediği Ayşe, Süleyman’ın karanlık işlerinin peşinde Kudret’in ayağına geliyor. Süleyman, İlay’ı geri kazanmaya çalışırken İrfan’ı amansız bir tehlikenin ortasına atıyor. Kudret ile Süleyman’ın restleşmeleri gitgide kızışıyor. Ayşe’nin gizli kapaklı halleri Mert’in dikkatini çekiyor. İrfan, Eda’yı boşanmaya ikna edebilecek mi? Süleyman, İlay’ı geri kazanabilecek mi? Ayşe’nin polis kimliği açığa çıkacak mı?

 

BİNLERCE YORUM ALDI
Öte yandan, ‘Babil’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı. Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#herşeygeçer’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla da duygularını ifade etti. 

 

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular, Aslı Enver (Ayşe), Birce Akalay (İlay), Mesut Akusta (Süleyman), Nur Fettahoğlu (Eda) ve Ozan Güven (Egemen) başrolleri paylaşıyor.

 

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

 

Star TV