Babil

CUMA 20:00
Babil
BABİL

Babil, Fırtına Etkisi Yarattı!

01.02.2020 11:13 638

DÜN AKŞAM ÜÇÜNCÜ BÖLÜMÜYLE İZLEYİCİ İLE BULUŞAN DİZİ, “AB” VE “20+ ABC1” HEDEF KİTLEDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ OLDU. 

 

İlk iki bölümüyle büyük beğeni toplayan Babil, üçüncü bölümüyle de milyonları ekrana kilitledi!

 

Babil, 20+ABC1’de 9,25 izlenme oranı, 20,64 izlenme payı ve AB izleyici kitlesinde 9,80 izlenme oranı, 23,40 izlenme payı alarak listenin birinci sırasında yer aldı. 

 

 

Babil, heyecan dolu sahneleri ve oyunculuklarıyla sosyal medyanın da en çok konuşulanları arasında yer aldı ve #ilkaşk etiketi ile damgasını vurdu. 

 

Dün akşam yayınlanan bölümde İrfan, yıllar sonra karşısına çıkan büyük aşkı İlay’la sarsılırken, Eda evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığını fark etti.

 

Ayşe, Süleyman’la ne işi olduğunu anlamadığı İrfan’ın gizemini çözmeye çalışırken, Hakan da Ayşe’yi kıskacına aldı. İlay’ın hırsı ve Eda’nın şüphesi işleri daha da karmaşık hale getirdi.

 

 

Halit Ergenç’in idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan karakteriyle izleyici karşısına çıktığı dizide başarılı oyuncular; Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Ozan Güven başrolleri paylaşıyor.

 

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel kaleme alıyor.

 

Babil, her cuma 20.00’de Star’da.

 

Star TV