Duy Beni

PERŞEMBE 20:00
Duy Beni
DUY BENİ

“Duy Beni" Gecenin Birincisi Oldu!

22.07.2022 10:37 474

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi milyonları ekran başına kilitledi. 

 

Her sahnesinin nefes kestiği ve sırların açığa çıktığı Duy Beni dizisinin üçüncü bölümü 100 bine yakın yorum alarak trendler listesinde ilk sıralarda yer aldı. Dizinin final sahnesinde genç oyuncuların performansları takdir topladı. 4. bölüm tanıtımı saatler içerisinde YouTube trendler listesinde 2 numaraya yükseldi. 

 

Bölümün konusu ise şöyle ; 

 

Yaşadıkları zorbalık Ekim ve Bekir’i alt üst etse de Ekim tekrar ayağa kalkıp kötülerle savaşmaya kararlıdır. Bu sırada onlara uzanan yardım eli herkesi şaşırtır. Kanat kafaları karıştırırken öğretmen Selim’in okulda yaşananlarla alakalı şüpheleri giderek artmaktadır. 

 

Melisa’nın elinde tuttuğu Ekim’in görüntülerine ise sürpriz bir isim ulaşır.Bu hamle okuldaki tüm dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.Tüm olanları izleyen Kanat’la Ekim’in arasında neler olduğunu merak eden biri daha vardır. Aziz…

 

Ekim, Gerçek Koleji’ndeki zorbalarla başa çıkmaya çalışırken bir yandan en yakın arkadaşı Leyla’yla arasını düzeltmeye çalışır. Ancak Leyla’nın öfkesi, ardından sosyal medyada yaptığı bir hamle dikkatleri tekrar kazaya çeker. 

 

Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlarken . Ekim’in okuldakileri daha yakından tanımak amacıyla gittiği partide hiç beklemedik bir olay olur. Ekim bu kez zorbalığa kesinlikle dur diyecektir.

 

“Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla Her Perşembe Star’da!

 

Tanıtım:

https://www.startv.com.tr/dizi/duy-beni/fragmanlar/4-bolum-fragman 

 

Star TV