Duy Beni Dizisinin Oyuncuları ve Konusu

 • Yapım

  Süreç Film

 • Yönetmen

  Ali Balcı

 • Oyuncular

  Helin Kandemir, Caner Topçu, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan, Meltem Akçöl, Burak Can, Dilara Sümbül, Taha Bora Elkoca, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, İbrahim Yıldız, Gökçe Güneş Doğrusöz, Sena Gençtürk, Aytaç Uşun, Ege Kökenli, Berk Hakman, Durul Bazan, Utku Coşkun,

 • Hikaye

  Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar. Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

  Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır. O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir ve Ayşe de sınavı kazanmıştır. Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık! Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek. Selim Bender! Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır. 

Oyuncular

Leyla

Leyla

Helin Kandemir

Kanat

Kanat

Caner Topçu

Ekim

Ekim

Rabia Soytürk

Melisa

Melisa

Sümeyye Aydoğan

Hazal

Hazal

Meltem Akçöl

Aziz

Aziz

Burak Can

Ece

Ece

Dilara Sümbül

Bekir

Bekir

Taha Bora Elkoca

Orjinal

Orjinal

İzzet Yüksek

Naz

Naz

Jasmine Berkiş

Dağhan

Dağhan

İbrahim Yıldız

Ayşe

Ayşe

Gökçe Güneş Doğrusöz

Ceyda

Ceyda

Sena Gençtürk

Halil

Halil

Aytaç Uşun

Bahar

Bahar

Ege Kökenli

Selim

Selim

Berk Hakman

Fikret

Fikret

Durul Bazan

Ozan

Ozan

Utku Coşkun