GüvercinGüvercin dizisine Bestemsu Özdemir ve Erdal Cindoruk katıldı.

Giriş Tarihi : 27.01.2020 - 12:27
Güncelleme Tarihi : 27.01.2020 - 12:27
Güvercin dizisine Bestemsu Özdemir ve Erdal Cindoruk katıldı.

Çekimleri Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Gaziantep’te gerçekleşen Güvercin dizisinin oyuncu kadrosuna iki yeni oyuncu katıldı.


Star’ın beğeniyle  izlenen dizisi Güvercin’in kadrosuna 8. bölüm itibariyle iki yeni isim katıldı. Başarılı oyuncu Bestemsu Özdemir ve usta oyuncu Erdal Cindoruk’un dahil olduğu dizi, yeni bölümleriyle seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatacak.


Özdemir, doktor İpek karakteriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanırken, Cindoruk ise Gaffur karakteriyle diziye dahil oldu. Erdal Cindoruk, “Güvercin’i severek izliyordum. Bir Adana’lı olarak Gaziantep’te dizi çekimi için bulunmak benim için çok anlamlı, burada olmaktan mutluyum” dedi.

Yapımcılığını Pastel Film, Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam, Osman Albayrak, Gülen Kahraman Yıldır, Eslem Akar, Genco Özak, Işıl Dayıoğlu, Bülent Bilgiç, Berke Üsdiken, İdil Memi, Sabri Memi, Sabri Memi, Dilan Telkök, Gözde Fidan, Tolga Pancaroğlu, Enver Akbaş’un yer aldığı Güvercin, Zülüf ve Kenan’ın masalsı aşkını konu alıyor.

Güvercin, her Pazar 20.00’de Star’da.