İyi Günde Kötü Günde'İyi Günde Kötü Günde' Herkesi Ekran Başına Kilitledi!

Giriş Tarihi : 22.09.2020 - 10:16
Güncelleme Tarihi : 22.09.2020 - 10:16
'İyi Günde Kötü Günde' Herkesi Ekran Başına Kilitledi!

Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’ın başrolünde yer aldığı ‘İyi Günde Kötü Günde’, dün akşam yayınlanan ikinci bölümüyle ‘AB’ kategorisinde en çok izlenen dizi oldu.

 

İyi Günde Kötü Günde, dün akşam yayınlanan 2’inci bölümüyle; AB’de 3,43 izlenme oranı, 10,20 izlenme payıyla ile en çok izlenen dizi oldu. Aynı zamanda sosyal medyada #yıllarsonra etiketiyle en çok konuşulanlar arasında yer alan ’İyi Günde Kötü Günde’, büyük beğeni topladı.

 

2. Bölüm Konusu;

 

Leyla, düğününü organize edeceği kişinin, onu beş yıl önce terk eden eski nişanlısı olduğunu öğrenince hayatının şokunu yaşar. Sarp, Leyla’yı tanımıyormuş gibi davranır. Leyla’da bu oyunu sürdürür. Şimdi ortak bir sırları vardır. Ancak diğerlerinin bunu öğrenmesi an meselesidir. O yüzden çok dikkatli olmalılardır.  Leyla istifa etmek ve işine devam etmek arasında bir karar vermek zorundadır.

 

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI

 

Öte yandan, ‘İyi Günde Kötü Günde’, sosyal medyada da en çok konuşulan konular arasındaydı.  Dizi hesaplarından paylaşılan ‘#yıllarsonra’ etiketiyle sosyal medyada binlerce yorum paylaşıldı. Dizinin nabzını saniye saniye tutan seyirci, yaptığı yorumlarla #yıllarsonra etiketini en çok konuşulanlara taşıdı.