İzmir Çetesi 10. Bölüm


Mahmure'yi hipnotize ettiklerini sanan Ateş ve Selami Mahmure'nin oyununa gelir. Aile hekimliği çetesini çökertmeyi başarırlar ama Mahmure'yi alt edemezler. Mahmure'nin intikamı acı olacaktır. Ona yaptıklarını fitil fitil burunlarından getirecektir.

Bu arada ev meselesi yüzünden Katya ve Duru arasında kalan Cemal nerede yaşayacaklarını netleştirmek isterken her şeyi eline yüzüne bulaştırır ve Katya'nın çok kalbini kırar. İlişkileri kopma noktasına gelir.

Selami ve Duru ilişkisinde de çalkantılar yaşanır. Cemal'den korktuğu için Duru'ya başkasından hoşlandığını söylemek zorunda kalan Selami'nin başı yine derttedir. Duru'nun elinden çekeceği vardır.

Erkeklerden yana bir türlü yüzleri gülmeyen Duru ve Mira da acılarını unutmak için yeni yollar denerler.

Mahmure ile birlikte yaşamaya başlamak zorunda kalan Ateş ve Selami'nin otel odalarıyla vedalaşma vakti gelmiştir. Eşyalarını alıp ayrılmak için gittikleri otelde onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Başı dertte ve yardıma muhtaç Nadya karşılarına çıkar. İzmir Çetesi'nin yeni hedefi Nadya'yı kurtarmaktır. Ancak bu kez yaptıkları iyilik başlarına bela olacaktır.

Yayın Tarihi: 30 Nisan Cumartesi
Yayın Saati: 20:00